top of page

BEYHAN F.KILIÇARSLAN SEMİNERLERİ

Yaşam Üzerine Söyleşiler

 

Mayıs 2016  (Lütfen ön kayıt için arayın)

 

1.Hafta:  Potansiyelimize İnanmak ve Olumlu Düşünme

 

2.Hafta:  Mutluluk Bir seçim midir?

 

3.Hafta:  Davranışlar, Değerler , İnançlar ve Farkındalık  üzerine

 

4.Hafta:  Başarılı Olma Sistematiği - Koçluk üzerine

Beyhan Fahriye Kılıçarslan Kimdir?

 

1969  Afyon’da doğdu.  1986 yılında girdiği İTÜ Makine Fakültesi Tekstil Mühendisliği bölümünden 1990 yılında mezun oldu. On dört yıl tekstil sektöründe önde gelen firmalarda yaptığı profesyonel yöneticilik hayatına 2004 yılında ikinci çocuğunun doğumundan sonra ara verdi. Bu süreçte kişisel ilgi alanlarına yöneldi. Ahşap boyama, modelistlik, takı tasarım, fotoğrafçılık, grafik tasarım, vb. pek çok eğitimin ardından kişisel gelişimine koçluk eğitimleri ile devam etti. 2014-2015 yıllarında Ericson Koçluk modüllerini tamamladı. NLP Practitioner eğitimi aldı. 2016 itibariyle merkezi ABD olan Birkman Metodunun davranış ve mesleki analiz envanterinin yorumlayıcı danışmanı  oldu. Halen koç ve danışman olarak hizmet vermektedir. Koçluk mesleğini daha da etkin uygulayabilmek adına sürekli gelişim disipliniyle eğitim almaya ve yanı sıra  İÜ. Sosyoloji Bölümünde halen öğrenimine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk sahibidir. 

SAMİ ŞARHON SEMİNERLERİ

 

 

KADİM BİLGELİK SEMİNERİ

 

 

1. Çalışma: Yüksek Bilinç    

                                                                                

2. Çalışma: Enerji Sistemi;

   Çakralar ve Enerji Bedenleri                                     

 

3. Çalışma: Korku’dan Sevgi’ye                                 

 

4. Çalışma: Kader ve Karma  

                                      

5. Çalışma: Ölüm ve Ötesi                                           

 

6. Çalışma: Yaşam Planı ve Derslerimiz                               

 

7. Çalışma: Spritüel Obsesyon                                    

 

8. Çalışma: Ayna ve Gölge                                           

 

9. Çalışma: Spritüel Bakış Açısıyla “İlişkiler”              

 

10. Çalışma: Reenkarnasyon                                        

 

11. Çalışma: Ego ve Vicdan                                           

 

12. Çalışma: Zaman’ın Sırrı                                                    

 

13. Çalışma: İllüzyon                                                       

 

14. Çalışma: Kundalini - Önemi ve Aktivasyonu          

 

15. Çalışma: Çekim Gücü ve Farkındalık                              

 

16. Çalışma: Meditasyon Nedir ve Önemi                

 

17. Çalışma: Sayılar ve Gizemleri                                   

 

18. Çalışma: Bilgelik ve Yüksek Bilinç Önerileri          

 

 

İLİŞKİLERİN VE AŞKIN ASTROLOJİSİ 

 

 

 

Seminer tarihi :

Cumartesi 11.00 - 16.00 ( Tek günlük)

 

 

  • Niçin hep belli burçlardan kişileri hayatıma çekiyorum? 

  • ​Bazı burçlarla çok uyumluyken, bazılarıyla neden her şey  düğümleniyor?​ 

  • 4 Element ve burçların ilişkilerim üzerindeki etkileri ne olabilir? 

  • Eksik elementimi nasıl saptayabilir ve tamamlayabilirim? 

  • Tüm bunları bilir ve uygularsam, ilişkilerimdeki   başarısızlık/mutsuzluk/benzerlik döngüsünü değiştirebilir miyim

 

 

 

 Eğer sizin de buna benzer sorularınız varsa ve etkin cevaplar almak, sorunu düşünmek yerine artık çözümü bulmak istiyorsanız, sizi bu çalışmaya katılmaya davet ediyoruz… 

 

 Bu özel çalışmaya katılmak isterseniz, üzerinde çalışacağımız burçların ve elementlerin astrolojik olarak dağılımlarını inceleyeceğimiz, seminerin sonunda da beraberinizde götürebileceğiniz astrolojik doğum haritanızı önceden hazırlayabilmemiz adına  doğum tarihiniz - doğum saatiniz ve doğum yerinizile ilgili bilgileri katılım talebinizle beraber çalışmadan evvel mutlaka bize ulaştırmanız gerekmektedir. 

 

 

 

​         ​ 

 

 

İLİŞKİDE ANNE-BABANIN ROLÜ VE ONLARDAN ÖZGÜRLEŞMEK

 

 

 

Seminer tarihi : 

Cumartesi : 11.00 - 15.00 (Tek günlük)

 

 

Karşılaştığımız problemli ilişkilerin büyük bir çoğunluğuna göz attığımızda sorunların altında anne ve babaların yattığını görürüz.

 

Mükemmel ve sevgi dolu bir ilişki yaşamak, harika bir aile kurmak, iyi bir anne ve baba olmak istiyorsak, işe önce kendi anne babamızdan başlamalı, onların etkilerinin farkına varmalı ve onlardan özgürleşmeliyiz. Bunu yapmak suretiyle onları gerçek anlamda sımsıcak bir sevgiyle sarmalamış oluruz.

 

Bu çalışmamın amacı anne ve babaları yargılanmak ve suçlanmak değil, onların etkilerinin farkındalığına ulaşarak herkesi ait olduğu yere koymak ve ilişkimizi şifalandırmaktır. Herkes olduğu yerde durur, yaşanan deneyimlere saygı duyulur ve herkes olduğu gibi değiştirilmeye çalışılmadan kabul edilirse ilişkilerde her şey çok güzel olmaya başlar.

 

Anne ve babalarımız da, bizler de sadece anlaşılmak, olduğumuz gibi kabul edilmek, sevilmek ve onaylanmak istiyoruz.

 

Anneler veya babalar çocuklara farkında olmadan bazı görevler verirler ve tabii ki bunu bilinçli bir şekilde yapmazlar. Bu görevler de tüm yaşamları boyunca çocukları öyle bir etkiler ki, artık kendi ilişkilerinde kendi hayatlarını değil, ebeveynlerinin hayatlarını yaşamaya başlarlar.

 

İlişkinizde bir sorun yaşıyorsanız lütfen dönün önce anne- babanıza, onların evliliklerine, sevgiyi alış veriş biçimlerine ve yaşamlarına bakın. Bu çalışmamızda tüm bunları düzeltmenin ve iyileştirmenin yolunu ve yöntemlerinin neler olduğunu görecek daha sonra anne ve babadan bizi özgürleştirecek bazı pratik egzersizler ve bir affetme çalışması yapacağız. Bu affetme çalışması bize ait olmayan ama bizi bağlayan, kapatan her türlü enerjiden bizi temizleyecektir. Böylece ilişkimizi şifalandırabilecek ve yepyeni bir yaşam yaratma şansına sahip olabileceğiz.

 

 Lütfen şunu unutmayın! Biz bu çalışmayı öncelikle kendimiz için yapıyoruz.

 

Annemiz, babamız veya başkaları için değil. Kendi ruhumuzu, kaderimizi ve ilişkimizi iyileştirmek için…

 

 

BOLLUK–REFAH ve BAŞARIYI YAKALAMA 

 

 

Seminer Tarihi :

Cumartesi : 12.00 - 16.00 ( Tek günlük)

 

 

Eğer bolluk ve başarı hakkında nasıl düşüneceğimizi, onlara ulaşmak için hangi eylemlerde bulunmamız gerektiğini ve en önemlisi onları hangi sıra ve düzende yapacağımızı öğrendiğimizde başarıya, bolluğa ve daha yüksek bir gelir seviyesine ulaşmak çok kolaydır. Bu çalışmamızda bunun nasıl başarılabileceğinin yolunu, yaşamımıza bolluğu, bereketi nasıl çekeceğimizi anlamaya çalışacağız. Bu çalışma boyunca tüm bunlara ulaşmak için gerekli metot ve uygulamaları göreceksiniz.

 

Birçoğunuz bu konuda birçok kitap okumuş, birçok çalışmaya veya seminere katılmış olabilir. Pek çoğunuz da bu konuda ne yapılması veya ne yapılmaması gerektiği hakkında hiç değilse bir fikre sahiptir.

 

Bu durumda şu soruları sorabiliriz:

 

* Peki, neden yapmıyoruz?

 

* Daha yüksek bir gelire, refaha ve bolluğa ulaşmak için yapmamız gereken şeyleri neden yapamıyoruz?

 

* Tüm bunları bildiğimiz halde neden yapmamaktayız?

 

 

Bu konu sadece bilgi konusu değildir. Önemli olan, sadece yapılması gereken şeyleri doğru ve olması gereken bir sıra ile yapmaktır. Etrafınızda başarıyı yakaladığını gördüğünüz kişiler sizden daha akıllı ve zeki değillerdir. Onlar sadece sizden daha farklı bir şekilde düşünmekte ve bazı şeyleri farklı yapma alışkanlığını kazanmış kişilerdir.

 

Bu seminerdeki esas amacımız beynimizi daha yüksek bir başarı seviyesine programlayabilmek olacaktır. Bunu kendi kendimize her gün nasıl ve ne şekilde yapmanız gerektiğini görecek ve beyninizi nasıl eğitmeniz gerektiğini, bunu başarmanızı sağlayacak yolları öğreneceksiniz. Burada öğreneceğiniz metotları uygulayarak yaşamınıza geçirdiğinizde başarı ve bolluğa adeta bir sıçrama yapacaksınız. Böylece başarı ve bolluğa giden yolun anahtarlarını elde edecek ve şimdi olduğunuz seviyeden, olmak istediğiniz seviyeye doğru inanılmaz ilerlemeler kaydedebilecek ve başarılı hamleler gerçekleştirebileceksiniz. Bunu her zamankinden daha hızlı ve daha kolay bir şekilde yapabilecek; her şeyin çok hızlı bir şekilde değiştiğine şahit olacaksınız.

 

Eğer yaşamınıza bolluğu, refahı çekmek ve daha yüksek bir gelir seviyesine çıkmak istiyorsanız size bu çalışmayı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

bottom of page