top of page

Yabancı Dil Kurslarımız

Çince

1 kur : 46 saat

Programda dil bilgisi, dinleme, konuşma çalışmaları yapılıp; Çince’nin en önemli noktalarından biri olan tonlama incelikleri Çinli uzman eğitmenimiz tarafından detaylı şekilde öğretilecektir. Çince kendine özel karakterlerden oluşan bir alfabeye sahip olduğundan zor gibi görünse de uzman eğitmenler eşliğinde ve disiplinli çalışmayla oldukça rahat öğrenilmektedir.

 

 

İşadamları ve Yöneticiler İçin Hızlandırılmış Ticaret Çincesi

 

Eğitmen: Weili Li

Hızlandırılmış Program : 120 Saat

Özellikle son dönemde Türkiye-Çin arasındaki ticari ilişkilerin hızlanması sebebiyle yoğun talep programımızda, Çin ile ticari ilişkilerde bulunan kişilerin yaşadıkları sorunlara yönelik pratik ağırlıklı çalışmalar yapılacaktır.  Gruplar ve şirketler için uygun gün ve saat düzenlemesi yapılır.

 

Fransızca

1 Kur : 50 Saat 

 

Fransızca kursumuzda genellikle gençlere ve yetişkinlere yönelik olan Alter Ego metodu uygulanmaktadır. Her ders bir tematiğe bağlı iletişim objektiflerinden meydana gelir. İçerikleri pragmatik, linguistik ve kültürel olarak devamlılık arz eder. Öğrencilerin geliştirmesi gereken dört yeti, dinleme, okuma, konuşma ve sayma becerileri birbirlerini tamamlayıcı bir senaryo içinde verilir. Özellikle linguistik formların iletişim objektifleriyle birlikte kazanılması öngörülür.

 

Yabancı bir dil ilk etapta konuşarak öğrenilir; tekrarlarla pekişir. Bu yüzden kitapta verilen aktiviteler sahici ve değişik durumlarda öğrencilerin kullanabileceği becerileri arttırmaya yöneliktir. Kurs sonunda öğrencilerin öğrenme bilgisi ile yaşama bilgisini başarılı bir iletişim aracı olarak kullanabilmesi amaçlanmaktadır.

 

  • Çince

Bugünün ve önümüzdeki yılların en büyük pazarlarından biri olan Çin’le ticari ve kültürel ilişkiler her geçen gün daha da artmaktadır. Türkiye-Çin arasında gerek ticari gerek diplomatik gerekse de turistik açıdan büyüyen talebe cevap verebilmek ve bir adım öne geçip avantaj sağlamak için Çince büyük önem taşımaktadır.

 

  • Rusça

Ülkemizde İngilizce'den sonra en çok tercih edilen yabancı dil haline gelen Rusça, hakim olduğu geniş coğrafya ile sadece Rusya ile değil, bölgedeki diğer ülkeler ile de iletişim kurma konusunda ciddi avantajlar sağlamaktadır.

 

  • Yunanca

Türklerle Yunanlılar tarihin çok uzun dönemi aynı coğrafyayı paylaşmış ve bu birlikteliğin izleri günlük yaşamın pek çok alanına yansıtmıştır. Kültürleri iç içe geçmiş bu iki ülke arasında turizm, uluslarası ilişkiler, güzel sanatlar, tarih, ticaret alanlarında özellikle son dönemlerde sağlam ilişkiler kurulmuştur.

 

  • Fransızca

Fransızca dünya üzerinde 200 milyon insan tarafından konuşulmaktadır. İngilizce hariç beş kıtanın beşinde de konuşulan tek dildir. Dünya üzerindeki bu popülerliği ülkemiz için de Osmanlı döneminden bu yana geçerlidir.

bottom of page